Pirmoji savanorystė už Lietuvos ribų – Kenijoje

Visuomet norėjau atrasti balansą tarp pomėgio keliauti, darbo ir galimybės tobulėti. Vienas iš pasiteisinusių bandymų visa tai suderinti – savanorystė padedant „Kinga Africa“ organizacijai Afrikoje 2015 m. Mėnesį savo atostogų praleidau Kenijoje, Mačakoso regiono Kivos kaime.

Būdama ten savanoriškai gydžiau dantis gyventojams, o laisvalaikiu grožėjausi Afrikos gamta. Tiesa, savanoriauti iškeliavau ne viena. Džiaugiuosi, kad pavyko prikalbinti koleges – vieną gydytoją ir dvi asistentes. Kitu atveju nebūčiau tokia drąsi. Juk ten viskas kitaip!

Tiesa, kad ir kaip bebūtų gaila, daugiausia ten teko ne gydyti dantis, o juos rauti. Per tą vieną savanorystės mėnesį išroviau šimtus. O faktas, kad ten nebuvo elektros ir viską teko daryti pasišviečiant telefonu irgi tapo nemenku iššūkiu. Tačiau juk norėjau ne tik keliauti, dirbti, bet ir tobulėti.

Labai dėkoju odontologijoje naudojamomis priemonėmis prekiaujančioms įmonėms, kurios patikėjo mūsų kilnia idėja ir padovanojo šiai misijai įvairių reikmenų.