EGLĖS ASMENYBĖ

Tobulo netobulumo paieškos odontologijoje man yra pačios įdomiausios.


Skaityti daugiau

Tikiu, kad šypsena išlaisvina ir atveria daugiau galimybių

Stebint savo pacientų pokyčius – ne tik išorinius, bet ir vidinius – esu labai laiminga, kad pasirinkau tobulėti būtent odontologijoje. Esu jau trečios kartos atstovė savo giminėje pasirinkusi odontologės kelią.

 

 

 

Mano specializacija yra pilni ir daliniai protezai ant dantų implantų, taip pat minimaliai invazyvus dantų protezavimas. O didžiausias komplimentas, kai žmonės sužavėti mano paciento šypsenos nedrįsta paklausti, ar ji – gamtos duotybė, ar prie to prisidėjo specialistas.

 

 

 

Noriu dalintis savo žiniomis ir patirtimi su kitais profesionalais

MOKYMAI,
KONFERERENCIJOS

Noriu dalintis savo žiniomis ir patirtimi su kitais profesionalais

Kadangi esu iš tūkstantmečio kartos, itin sparti technologinė pažanga manęs negąsdina. Su ja užaugau ir ji mane kaip specialistę toliau maitina bei suteikia naujų galimybių. Kasmet išvykstu tobulintis pas aukščiausio lygio savo srities profesionalus, o dar dažniau ir pati vedu mokymus ir dalinuosi savo žiniomis su kitais profesionalais.

 

 

 

Mano profesinė veikla dažnai perauga darbo kabineto sienas

Mane domina tobulėjimas ne tik savo specialybėje, bet ir santykiuose su žmonėmis. Todėl stengiuosi nuolat būti socialiai aktyvi: senjorams iš senelių namų neatlygintinai protezuoju dantis, organizuoju misijas į trečiojo pasaulis šalis, kurių metu taip pat taisiau dantis tiems, kuriems labiausiai to reikia.

 

 

 

SOCIALINĖ
IR KITA VEIKLA