NAUJIENOS

Čia rasite viską ką aš veikiu, kai nedirbu klinikoje

Bendradarbiavimas su 3M

Labai džiaugiuosi tapusi viena pagrindinių 3M lektorių Baltijos šalyse. Nauja partnerystė su pasaulinio lygio kompanija atveria man galimybes tobulėti ir dalintis savo žiniomis už Lietuvos ribų.

Naujas kursas Estijoje

2019 m. birželio mėn. 7 d. vesiu vienos dienos mokymus Taline. Šį kartą apie laikinus vainikėlius ir immediate implantų apkrovimą, taip pat dantenų formavimą, kaip tą padaryti saugiai, kiek tai trunka ir visus kitus svarbius niuansus.

Kursas vyks anglų kalba.

Išsamesnė informacija bei registracija Medgrupė Estija telefonu +3725288880

Svečiuose DELFI TV apie protinius dantis

Ką daryti su protiniais dantimis?
Visos naujienos
DELFI TV pasikvietė pasikalbėti apie protinius dantis. Vieniems jie dygsta labai skaudžiai ir vėliau sukelia daug problemų, kitiems šie dantys nė kiek netrukdo. Tačiau nenutyla kalbos – rauti juos ar ne?

Visada smagu sugrįžti į Kauną

Šį kartą dalinausi patirtimi su kolegomis Kaune. Vedžiau seminarą apie implantų protezavimo niuansus priekinių dantų srityje. Šios paskaitos klausėsi net 300 gydytojų odontologų.

Paskutiniai EVN mokymai 2018 m. ir planai 2019 m.

2018 m. pabaiga buvo intensyvi. Lapkričio 22-24 dienomis, Vilniaus implantologijos centro klinikos mokymų salėje pravedžiau trijų dienų mokymus dantų ir implantų estetikos tema.

Mokymai susidėjo iš intensyvaus teorijos kurso bei praktikos ir juose dalyvavo 33 dalyviai.

O gruodžio 1 d. vedžiau paskutiniuosius savo mokymus šiemet. Pastarųjų tema – implantų protezavimo pagrindai.

Nauja misija – dovanoti seneliams šypseną

Jau dvejus metus vykstu savanoriauti į Afriką. Tačiau neseniai sulaukiau priekaištų, kad, užuot taisiusi dantis afrikiečiams, geriau padėčiau savo šalies gyventojams. Taip atsirado šį iniciatyva – gyventojams iš senelių globos namų, kurie metų metus laukia protezavimo paslaugų, nusprendžiau padovanoti dantų plokšteles.

Idėja sulaukė didelio dėmesio ir palaikymo, atsiliepė 15 dantų technikų, kurie pažadėjo 120 nemokamų dantų plokštelių! Netrukus prie šios iniciatyvos panoro prisidėti ir dar 11 gydytojų odontologų. Tai yra neįtikėtini skaičiai, kuriais be galo džiaugiuosi.

Mokytis – tik pas geriausius. Šįkart – San Franciske

Kartą metuose smalsumo pilnomis akimis vykstu į mokymus svetur – pas garsiausius savo srities profesionalus visame pasaulyje.

Dažniausiai iš tokių mokymų parsivežu iš pirmo žvilgsnio, atrodo, labai nežymius patarimus ar įžvalgas, tačiau jas pritaikius darbe, įvyksta labai akivaizdūs pokyčiai.

Antroji savanorystė ir kur kas daugiau palaikymo

2017 m. sausio mėn. išsiruošiau į savo antrąją savanorystės Afrikoje misiją. Šįkart man pavyko suburti kur kas didesnę gydytojų komandą.

Kai pirmąkart lankiausi Kenijoje, socialiniame tinkle rašiau dienoraštį, todėl vykstant antrąkart į tą pačią vietovę jau nebereikėjo pačiai ieškoti bendrakeleivių. Į geranorišką misiją kartu su manimi išvyko keturiolikos odontologų, asistentų, dantų technikų brigada.

Pirmoji savanorystė už Lietuvos ribų – Kenijoje

Visuomet norėjau atrasti balansą tarp pomėgio keliauti, darbo ir galimybės tobulėti. Vienas iš pasiteisinusių bandymų visa tai suderinti – savanorystė padedant „Kinga Africa“ organizacijai Afrikoje 2015 m. Mėnesį savo atostogų praleidau Kenijoje, Mačakoso regiono Kivos kaime.