Odontologijos profesionalų Online konferencija #24

„Odontologijos profesionalai“ online konferencija #24 Renginys, kurio programa bus įdomi daugelio sričių gydytojams odontologams. Paruošėme jums puikiai subalansuotą ir informatyvų renginį, kuris bus naudingas savo turiniu ir patogus savo formatu. 

Laikas ir vieta

2024.02.24
10:00 - 14:45
Online

Laikas ir vieta

2024.02.24
10:00 - 14:45
Online

Apie renginį

Jau antroji ir tampanti tradicine,  FB grupės „Odontologijos profesionalai“ online konferencija #24

Kviečiame į renginį, kurio programa bus įdomi daugelio sričių gydytojams odontologams. Paruošėme jums puikiai subalansuotą ir informatyvų renginį, kuris bus naudingas savo turiniu ir patogus savo formatu.

Renginio vieta – jūsų namuose, online.

Renginio trukmė – puse dienos (subalansuota trukmė, nepervargsite ir liks laiko sau, bei šeimai)

Renginio formatas – lektorių pranešimai ir atsakymai į jūsų klausimus bei jūsų ir pranešėjo diskusija.

Lektoriai – vieni geriausių savo srities specialistų.

Programa – subalansuota daugelio sričių odontologams.

DĖMESIO – papildoma nauda – 8val. sertifikatas suderintas pagal SAM tvarką.

Daug dirbome, kad sušildytume žvarbų žiemišką laikotarpį ir suburtume  patyrusius savo srities profesionalus vienam svarbiausiam tikslui – tobulėti ir dalintis!

 

Konferencijos lektoriai bei pranešimai

Med.m.dr.gyd. ortodontė Dalia Latkauskienė „Įgimtų adentijų ortodontinio gydymo būdai“

Doc.dr. Eglė Vindašiūtė-Narbutė „Įgimtų lateralinių kandžių adentijų protezavimo galimybės“

Gyd.odontologas Gintautas Rumbaitis „Restauruojančio gyd. odontologo vaidmuo prieš, per ir po ortodontinio gydymo“

Med.m.dr. Simonas Grybauskas „Okliuzijos kolapsas. Daugiadisciplininis gydymas ar solo pasirodymas?”

Donata Masiulionė – organizacijų psichologijė sertifikuota Genos Survey Emocinės kompetencijos trenerė. „Emocinės viršukalnės: kaip į jas įkopti kartu su pacientais?“

 

Konferencijos programa

10:00 – 10:30 med.m.dr.gyd. ortodontė Dalia Latkauskienė

10:30 – 10:45 diskusija

10:45 – 11:15 doc.dr.gyd.odontologė ortopedė Eglė Vindašiūtė-Narbutė

11:15 – 11:30 diskusija

11:30 – 12:00 organizacijų psichologė Donata Masiulionė

12:00 – 12:15 diskusija

12:15 – 13:00 pertrauka

13:00 – 13:30 gyd.odontologas Gintautas Rumbaitis

13:30 – 13:45 diskusija

13:45 – 14:15 med.m.dr. burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Simonas Grybauskas

14:15 – 14:30 diskusija

14:30 -14:45 atsisveikinimas

 

Prisijungimo duomenų sulauksite el. paštu, kartu su visa išsamia informacija.

Konferencijos dalyvio bilieto kaina  200 eur

 

Pranešimų pristatymai.

  1. Dalia Latkauskienė

Įvairaus sunkumo adentijos yra nustatomos iki 10% populiacijos. Įgimtas dantų užuomazgų agenezes nulemia daugybė genetinių ir aplinkos veiksnių. Adentijų gydymas priklauso nuo trūkstamų užuomazgų skaičiaus, jų lokalizacijos dantų lanke, sąkandžio ypatumų, pacientų amžiaus, estetinių ir funkcinių lūkesčių, gydytojų komandos patirties bei taikomų metodikų. Adentijų gydyme glaudžiai bendradarbiauja ortodontas, restauratorius, veido ir žandikaulių chirurgas, periodontologas bei vaikų odontologas. Sklandžiausiai ir tiksliausiai gydymo planas sudaromas adentijas nustačius pieniame ar ankstyvame mišriame sąkandyje, tačiau neretai anomalijos pastebimos tik nuolatiniame sąkandyje, kas ženkliai sumažina gydymo variantų skaičių, be to situacija tampa sudėtingesnė dėl atsirandančių deformacijų dantų lankuose. Paskaitos tikslas yra aptarti dažniausiai nustatomas adentijas ir jų gydymo būdus: dantų savaiminę migraciją, hemisekcijas, tarpų uždarymo bei užlaikymo ypatumus, autotransplantaciją.

 

  1. Eglė Vindašiūtė-Narbutė

Įgimtų adentijų, būtent lateralinių kandžių,  protezavimas visada susijęs su kompromisais. Paskaitos metu bus aptariami tokių klinikinių situacijų galimi sprendimo būdai. Jei atliekama implantacija priekinių dantų srityje, ar visada galime užtikrinti gerą estetiką dėl dantenų kontūro ir kaulo kontūro atkūrimo sudėtingumo, taip pat kaip keičiasi situacija pacientui senstant. Kitas sprendimo būdas – iltinių dantų formos keitimas protezuojant laminatėmis, kiek tai estetiška dėl masyvios ilčių šaknų formos, kiek ilgalaikiška ir stabilu. Bus palyginami abu galimi gydymo būdai: jų indikacijos, privalumai ir trūkumai.

  1. Gintautas Rumbaitis

Paskaitos metu bus aptartas paciento paruošimas ortodontiniam gydymui iš dantų anatomijos atkūrimo perspektyvos. Apžvelgiami svarbiausia aspektai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. Ką daryti, jei reikalingas terapinis gydymas ortodontinio gydymo metu. Kokia turėtų būtų pasirenkama gydymo taktika ir planavimas. Koks turėtų būti paciento burnos ertmės situacijos įvertinimas po ortodontinio gydymo. Kaip geriausiai atlikti sąkandžio suvedimą.

  1. Simonas Grybauskas

Okliuzijos kolapsas yra ne medicinos terminas, apibūdinantis ‘sugriuvusį’ sąkandį, kuriame dėl įvairių priežasčių įvyko kompensaciniai pakitimai tokio reikšmingo lygio, kad užkerta kelią standartinei paprastai sąkandžio reabilitacijai: nuo susilpnėjusio periodonto ir netaisyklingos žandikaulio padėties sąlygoto vėduoklinio dantų išsiskleidimo iki pavienių dantų poslinkio į danties defekto vietą, dar vadinamo Godono fenomenu. Paskaitos metu bus apžvelgtas okliuzijos kolapso sprendimo ir sąkandžio reabilitacijos strategija, gydant pavieniams specialistams ir specialistų komandoms. Problema bus nagrinėjama per klinikinius pavyzdžius.

  1. Donata Masiulionė- organizacijų psichologijos magistrė, sertifikuota Genos Survey Emocinės kompetencijos trenerė, suaugusiųjų ugdymo ekspertė.

„Emocinės viršukalnės: kaip į jas įkopti kartu su pacientais?“

  • Apie emocijas ir jų svarbą darbe su pacientais
  • Sudėtingų situacijų valdymas: greiti ir neveiksmingi būdai
  • Efektyvus sudėtingų situacijų valdymo algoritmas
  • Kaip išlaikyti emocinę pusiausvyrą?

Registracija

Registraciją į šį renginį yra uždaryta.